Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

24 październik 2018

Ruszył Puchar Ligi 2018

Tegoroczna edycja Pucharu Ligi została rozpoczęta. W środę 17 października rozlosowano grupy A: LZS Choroszcz, Lambada Choroszcz, Piorun Pańki i B: Izbiszcze, Zaczerlany, Siekierki/Żółtki/Złotoria. Wyniki będą aktualizowane w tym artykule:

Mecz 21.10. 

Siekierki/Żółtki/Złotoria - Zaczerlany 1-4 (0-1), Bramki: Mateusz Sadowski / Wojciech Brzeziński (3), Rafał Reszeć

Skład Siekierki/Żółtki/Złotoria: Kamil Kulczyński - Maciej Malecki, Łukasz Popławski, Karol Dąbrowski, Michał Łapiński, Rafał Bagnowski, Łukasz Grodzki, Kacper Jaroszewicz, Bartłomiej Waliński, Józef Waliński, Adrian Zalewski, Michał Kozłowski, Mariusz Wiśniewski (ż.k.), Krzysztof Miastkowski, Krzysztof Myśliwiec, Łukasz Zawistowski, Michał Miastkowski

Skład Zaczerlany: Stanisław Lebiedziński - Maciej Masłowski, Mateusz Piszczatowski, Wojciech Brzeziński, Michał Niewiński, Piotr Kowalewski, Dawid Siergiejew, Maciej Sergiejew, Grzegorz Siergiejew, Tomasz Półkośnik, Karol Roszkowski, Tomasz Lebiedziński, Marcin Lebiedziński (ż.k.), Rafał Reszeć (ż.k.),

Najlepszy zawodnik: Wojciech Brzeziński (Zaczerlany)
Wyróżniający się zawodnicy: Tomasz Półkośnik (Zaczerlany), Mateusz Sadowski (Siekierki/Żółtki/Złotoria)
Oceny bramkarzy: Kamil Kulczyński (Siekierki/Żółtki/Złotoria) -3, Stanisław Lebiedziński (Zaczerlany) -4,5

Mecz 27.10.

Lambada Choroszcz - Piorun Pańki 6-3 (4-2) Bramki: Jacek Skwarko, Adrian Lewkowicz, Kamil Niewiński, Maciej Wasilewski, Tomasz Grynasz, Cezary Sokół (samobójcza) / Krzysztof Kulesza, Krystian Sokół, Mateusz Kulmacz

Skład Lambada: Karol Kopiczko - Marcin Samojłowicz, Marcin Kruszyński, Kamil Niewiński, Przemysław Sobolewski, Jacek Skwarko, Sławomir Wasiluk, Adrian Domaradzki, Adrian Lewkowicz, Maciej Skwarko, Łukasz Adamski, Cezary Półkośnik, Dariusz Kopczewski, Jakub Siemieniuk, Tomasz Grynasz, Maciej Wasilewski, Dawid Kłosek

Skład Piorun: Piotr Jaworowski - Mateusz Kulmacz, Tomasz Cieśluk, Dariusz Panas, Krzysztof Kulesza, Maciej Grzybko, Krystian Sokół, Paweł Sokół, Adam Łodziński, Daniel Siegień (ż.k.), Cezary Sokół (ż.k.), Tomasz Szmelcer

Najlepszy zawodnik: Sławomir Wasiluk (Lambada)
Wyróżniający się zawodnicy: Tomasz Grynasz (Lambada), Adam Łodziński (Piorun)
Oceny bramkarzy: Karol Kopiczko (Lambada) -3, Piotr Jaworowski (Piorun) -3

Mecz 28.10.

Izbiszcze - Siekierki/Żółki/Złotoria 6-1 (3-1) Bramki: Rafał Olsiewicz (3), Jacek Hodujko, Daniel Dziejma, Krzysztof Myśliwiec (samobójcza) / Maciej Malecki

Skład Izbiszcze: Paweł Szczygielski - Rafał Olsiewicz, Patryk Czech, Jacek Hodujko, Maciej Polak, Bartłomiej Silwonik, Adrian Silwonik, Marcin Sokół, Zbigniew Dziejma (ż.k.), Daniel Dziejma, Kamil Kasabuła, Robert Krysztopik, Maciej Półkośnik, Grzegorz Półkośnik, Adam Dziejma, Marcin Krysztopik, Bartłomiej Sadowski, Adrian Sadowski

Skład Siekierki/Żółtki/Złotoria: Kamil Kulczyński - Maciej Malecki, Łukasz Kozłowski, Adrian Perkowski, Marcin Kossakowski, Krzysztof Myśliwiec, Kacper Jaroszewicz, Michał Miastkowski, Bartłomiej Miastkowski, Krzysztof Miastkowski, Łukasz Grodzki, Bartłomiej Waliński

Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Sadowski (Izbiszcze)
Wyróżniający się zawodnicy: Adrian Sadowski (Izbiszcze), Adrian Perkowski (Siekierki/Żółtki/Złotoria)
Oceny bramkarzy: Paweł Szczygielski (Izbiszcze) - 5,5 Kamil Kulczyński (Siekierki/Żółtki/Złotoria) -5

Mecze 4.11.

Zaczerlany - Izbiszcze 3-3 (1-3) Bramki: Wojciech Brzeziński (2), Maciej Masłowski / Bartłomiej Sadowski, Rafał Olsiewicz, Paweł Szczygielski

Skład Zaczerlany: Stanisław Lebiedziński - Wojciech Brzeziński, Krzysztof Bakun, Maciej Masłowski, Adam Lasota (ż.k.), Marcin Lebiedziński, Tomasz Lebiedziński, Dawid Siergiejew, Maciej Siergiejew, Rafał Reszeć, Tomasz Półkośnik (ż.k.), Mariusz Lenczewski, Karol Roszkowski 

Skład Izbiszcze: Paweł Szczygielski - Barłomiej Sadowski (ż.k.), Jacek Hodujko, Zbigniew Dziejma, Maciej Półkośnik, Patrych Czech (ż.k.), Rafał Olsiewicz, Bartłomiej Silwonik, Marcin Sokół, Marcin Krysztopik, Robert Sokół, Daniel Dziejma, Adrian Sadowski, Adam Dziejma, Grzegorz Półkośnik, Marcin Turowski

Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Silwonik (Izbiszcze)
Wyróżniający się zawodnicy: Bartłomiej Sadowski (Izbiszcze), Tomasz Półkośnik (Zaczerlany)
Oceny bramkarzy: Stanisław Lebiedziński (Zaczerlany) -4, Paweł Szczygielski (Izbiszcze) - 4

LZS Choroszcz - Piorun Pańki 3-2 (1-1) Bramki: Damian Mojsak, Filip Roszkowski, Marcin Jaromiński / Krystian Sokół, Krzysztof Gryg

Skład LZS Choroszcz: Łukasz Popłąwski - Robert Chłud, Mateusz Mnich, Mateusz Lewkowski, Robert Szawluk, Dawid Minkowski, Wiesław Roszkowski, Gabriel Dąbrowski, Jacek Ambroziak, Piotr Szumkowski (ż.k.), Damian Mojsak (ż.k.), Kewin Kajewski, Filip Roszkowski, Rafał Fiesiak, Marcin Jaromiński, Michał Czulewicz, Alan Worobiej, Kamil Kołodko, Jacek Dąbrowski

Skład Izbiszcze: Piotr Jaworowski - Mateusz Kulmacz, Tomasz Cieśluk, Artur Chowański, Marek Sokół, Dariusz Panas, Krzysztof Kulesza, Maciej Grzybko, Krystian Sokół, Kamil Wojdołowicz, Krzysztof Gryg, Paweł Sokół, Adam Łodziński, Daniel Siegień, Cezary Sokół, Tomasz Szmelcer

Najlepszy zawodnik: Gabriel Dąbrowski (LZS)
Wyróżniający się zawodnicy: Filip Roszkowski, (LZS), Krystian Sokół (Piorun)
Oceny bramkarzy: Łukasz Popławski (LZS) -4, Piotr Jaworowski (Piorun) -5

Mecz 6.11.

LZS Choroszcz - Lambada Choroszcz 3-2 (2-0) Bramki: Mateusz Mnich, Tomasz Dąbrowski, Piotr Wróblewski / Cezary Półkośnik, Marcin Kruszyński

Skład LZS Choroszcz: Robert Chłud - Robert Szawluk, Mateusz Mnich, Tomasz Dąbrowski, Wiesław Roszkowski, Gabriel Dąbrowski, Piotr Wróblewski, Jacek Ambroziak, Kamil Kołodko (ż.k.), Damian Mojsak, Piotr Szumkowski, Łukasz Popławski, Marcin Jaromiński, Karol Fiedorczuk, Michał Czulewicz, Jacek Dąbrowski, Rafał Fiesiak

Skład: Lambada: Marcin Samojłowicz - Marcin Kruszyński, Kamil Niewiński, Piotr Skomin, Rafał Zachowicz, Rafał Lenczewski, Mariusz Gałczyk, Maciej Wasilewski, Tomasz Grynasz, Dariusz Kopczewski, Jakub Siemieniuk, Dawid Kłosek, Cezary Półkośnik, Jacek Skwarko (ż.k.)

Najlepszy zawodnik: Gabriel Dąbrowski (LZS)
Wyróżniający się zawodnicy: Damian Mojsak (LZS), Rafał Lenczewski (Lambada)
Oceny bramkarzy: Marcin Samojłowicz (Lambada) -3,5 Robert Chłud (LZS) -3,5

Półfinały 12.11. 

LZS Choroszcz - Zaczerlany 4-3 (1-0) Bramki: Marcin Jaromiński (2), Tomasz Dąbrowski, Karol Fiedorczuk / Wojciech Brzeziński (3)

Skład LZS Choroszcz: Adrian Karcz - Robert Szawluk, Mateusz Mnich, Tomasz Dąbrowski, Dawid Konopko, Gabriel Dąbrowski, Wiesław Roszkowski, Jacek Ambroziak, Damian Mojsak, Łukasz Popławski, Marcin Jaromiński, Piotr Wróblewski, Karol Fiedorczuk, Michał Czulewicz, Alan Worobiej, Jakub Malinowski, Jakub Szumkowski, Jacek Dąbrowski

Skład Zaczerlany: Stanisław Lebiedziński - Michał Niewiński, Maciej Masłowski, Wojciech Brzeziński, Tomasz Półkośnik, Grzegorz Siergiejew, Marcin Lebiedziński, Tomasz Goworko, Rafał Reszeć, Adam Lasota, Dawid Siergiejew, Maciej Siergiejew, Karol Roszkowski, Tomasz Lebiedziński (ż.k.), Łukasz Maciejewski

Najlepszy zawodnik: Wojciech Brzeziński (Zaczerlany)
Wyróżniający się zawodnicy: Tomasz Dąbrowski, Marcin Jaromiński (obaj LZS)
Oceny bramkarzy: Adrian Karcz (LZS) -3,5 Stanisław Lebiedziński (Zaczerlany) -5


Izbiszcze - Lambada Choroszcz 2-1 (0-0) Bramki: Daniel Dziejma, Rafał Olsiewicz / Kamil Pyczot

Skład Izbiszcze: Paweł Szczygielski - Maciej Polak, Maciej Półkośnik, Rafał Olsiewicz, Patryk Czech, Bartłomiej Silwonik, Adrian Silwonik, Adam Dziejma, Robert Krysztopik, Marcin Krysztopik, Marcin Sokół, Bartłomiej Sadowski, Zbigniew Dziejma, Daniel Dziejma, Kamil Kasabuła, Jacek Hodujko

Skład Lambada: Marcin Samojłowicz - Marcin Kruszyński, Piotr Suwała (ż.k.), Jacek Skwarko, Damian Garbowski, Rafał Lenczewski, Rafał Zachowicz, Piotr Skomin, Jakub Garbowski, Mateusz Kamieński, Mariusz Gałczyk, Kamil Pyczot, Jakub Siemieniuk, Maciej Wasilewski, Krystian Chudziński, Cezary Półkośnik, Dawid Kłosek, Dariusz Kopczewski

Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Silwonik (Izbiszcze)
Wyróżniający się zawodnicy: Daniel Dziejma (Izbiszcze), Rafał Lenczewski (Lambada)
Oceny bramkarzy: Paweł Szczygielski (Izbiszcze) -5, Marcin Samojłowicz (Lambada) -5

Finał 18.11.

14:00 LZS Choroszcz - Izbiszcze /Stadion Miejski w Choroszczy/

---------------------

Strzelcy w Pucharze Ligi:

8 - Wojciech Brzeziński (Zaczerlany)
5 - Rafał Olsiewicz (Izbiszcze)
3 - Marcin Jaromiński (LZS Choroszcz)
2 - Tomasz Dąbrowski (LZS Choroszcz)
2 - Krystian Sokół (Piorun Pańki)
1 - Rafał Reszeć (Zaczerlany)
1 - Jacek Skwarko (Lambada Choroszcz)
1 - Kamil Niewiński (Lambada Choroszcz)
1 - Adrian Lewkowicz (Lambada Choroszcz)
1 - Maciej Wasilewski (Lambada Choroszcz)
1 - Tomasz Grynasz (Lambada)
1 - Maciej Masłowski (Zaczerlany)
1 - Bartłomiej Sadowski (Izbiszcze)
1 - Mateusz Sadowski (Siek/Żół/Złot)
1 - Jacek Hodujko (Izbiszcze)
1 - Daniel Dziejma (Izbiszcze)
1 - Maciej Malecki (Siek/Żół/Złot)
1 - Paweł Szczygielski (Izbiszcze)
1 - Damian Mojsak (LZS Choroszcz)
1 - Filip Roszkowski (LZS Choroszcz)
1 - Krzysztof Gryg (Piorun Pańki)
1 - Krzysztof Kulesza (Piorun Pańki)
1 - Mateusz Kulmacz (Piorun Pańki)
1 - Mateusz Mnich (LZS Choroszcz)
1 - Piotr Wróblewski (LZS Choroszcz)
1 - Karol Fiedorczuk (LZS Choroszcz)
1 - Kamil Pyczot (Lambada Choroszcz)
1 - Daniel Dziejma (Izbiszcze)
 

 

 

Pokaż wiadomości

Reklama: