Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 listopad 2017

W niedzielę półfinały Pucharu Ligi

 Wszystkie mecze fazy grupowej Pucharu Ligi są już za nami. Najpierw w czwartkowy wieczór, przy sztucznym oświetleniu Stadionu Miejskiego w Choroszczy LZS Choroszcz pokonał Zaczerlany 8-2 zapewniając sobie tym samym awans do półfinału, a w niedzielę 29 października rozegrano pozostałe mecze fazy grupowej. w grupie B Lambada Choroszcz wygrała z Siekierkami 7-1 i Izbiszcze pokonały Promil Barszczewo 3-0 - te wyniki oznaczają, że awans uzyskały Izbiszcze i Lambada, a w grupie B mecz pomiędzy Piorunem Pańki, a Zaczerlanami miał zadecydować, która z tych drużyn zajmie 2 miejsce w grupie B. Ostatecznie lepszy okazał się Piorun Pańki wygrywając 3-0. Do półfinałów awans więc uzyskały 3 najlepsze drużyny ligi: LZS Choroszcz, Izbiszcze i Lambada Choroszcz, a także 6 w lidze Piorun Pańki. W najbliższą niedzielę w meczach półfinałowych zmierzą się: Izbiszcze z Piorunem Pańki (11:00 w Izbiszczach), a także LZS Choroszcz z Lambadą Choroszcz (13:30 na Stadionie Miejskim w Choroszczy). Zapraszamy!

Mecz zaległy czwartek 26 października:

LZS Choroszcz – Zaczerlany 8-2

Mecze niedziela 29 października:

Lambada Choroszcz – Siekierki 7-1
Izbiszcze – Promil Barszczewo 3-0
Zaczerlany – Piorun Pańki 0-3

Mecze 1/2 finału niedziela 5 listopada:

13:00 Izbiszcze - Piorun Pańki /boisko w Kolonii Baciuty/
13:30 LZS Choroszcz - Lambada Choroszcz /Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabele:

Grupa A:

1. LZS Choroszcz, 6 pkt, 16-4
2. Piorun Pańki, 3 pkt, 5-8
3. Zaczerlany, 0 pkt, 2-8

Grupa B:

1. Izbiszcze, 9 pkt, 11-1
2. Lambada Choroszcz, 6 pkt, 9-5
3. Promil Barszczewo, 3 pkt, 5-7
4. Siekierki. 0 pkt, 4-16

-----------------------------------------

Dane z meczów:

LZS Choroszcz - Zaczerlany 8-2 (3-0) Bramki: J. Szumkowski -3, M. Jaromiński -2, W. Roszkowski, K. Jaszczołt, D. Garbowski / W. Brzeziński, M. Roszkowski Oceny bramkarzy: J. Dąbrowski -4, R. Reszeć -2 Najlepszy zawodnik meczu: J. Szumkowski, Wyróżnieni: M. Jaromiński, T. Dąbrowski

Skład LZS: T. Dąbrowski, R. Szawluk, J. Dąbrowski, Ł. Popławski, W. Roszkowski, F. Roszkowski, K. Kołodko, D. Mojsak, K. Jaszczołt, M. Jaromiński, J. Szumkowski, M. Czulewicz (ż.k.), D. Garbowski, A. Parczyński, M. Tomanek (ż.k.), B. Korolczuk, D. Konopko (ż.k.), M. Bychowski, J. Ambroziak, K. Kajewski

Skład Zaczerlany W. Brzeziński, M. Niewiński, G. Siergiejew, P. Kowalewski, A. Lasota, T. Lebiedziński, M. Lenczewski, M. Roszkowski, K. Roszkowski, W. Gogol (ż.k.), T. Półkośnik, D. Siergiejew, R. Reszeć, T. Goworko, Ł. Gogol, M. Tołoczko

----

Zaczerlany - Piorun Pańki 0-3 (0-2) Bramki: M. Kulmacz, K. Kulesza, K. Szmelcer, Oceny bramkarzy: T. Sieńko -3, A. Lenczewski -5. Najlepszy zawodnik: K. Kulesza,  Wyróżnieni: Tob. Półkośnik, D. Siegień

Skład Zaczerlany W. Brzeziński, M. Niewiński, T. Sieńko, M. Lebiedziński, K. Roszkowski, T. Goworko, S. Lebiedziński, Tob. Półkośnik, T. Półkośnik, R. Reszeć, A. Lasota, D. Siergiejew, G. Siergiejew, M. Siergiejew, T. Lebiedziński

Skład Piorun Pańki: M. Kulmacz, A. Lenczewski, P. Jaworowski, C. Sokół, M. Sokół, P. Sokół, D. Siegień, K. Kulesza, K. Sokół, K. Fiedorczuk, T. Szmelcer, K. Szmelcer, Ł. Perko, A. Reszeć, K. Pyczot

----

Izbiszcze - Promil Barszczewo 3-0 (1-0) Bramki: M. Polak, R. Olsiewicz, M. Krysztopik, Oceny bramkarzy: A. Dziejma -4, K. Słowik -3. Najlepszy zawodnik: D. Dziejma, Wyróżnieni: D. Sadowski, R. Olsiewicz

Skład Izbiszcze: M. Polak, R. Olsiewicz, P. Czech, M. Półkośnik, A. Dziejma, B. Silwonik, D. Dziejma, Z. Dziejma, B. Sadowski, D. Sadowski, M. Sokół, M. Krysztopik, G. Dziejma

Skład Promil: S. Żebrowski, M. Nakielski, B. Korowiecki, K. Słowik, T. Dąbrowski, Ł. Maciejewski, S. Jurgielaniec, A. Olszewski, A. Bochonko, P. Dobrogowski

----

Lambada Choroszcz - Siekierki 7-1 (1-1) Bramki: S. Waszczuk (2), P. Wasiluk (2), D. Garbowski, M. Samojłowicz, M. Wasilewski / M. Hryniewicki, Oceny bramkarzy: A. M. Samojłowicz - 5,5, M. Komorowski - 3 Najlepszy zawodnik: T. Grynasz, Wyróżnieni: D. Garbowski, S. Waszczuk

Skład Lambada: M. Samojłowicz, M. Kamieński, J. Siemieniuk (ż.k.), A. Lewkowicz, T. Grynasz, M. Kruszyński (ż.k.), D. Garbowski, P. Wasiluk (ż.k.), M. Wasilewski, W. Biernacki, S. Waszczuk, K. Chudziński, D. Kłosek (ż.k.)

Skład Siekierki: M. Komorowski, K. Nartowicz, D. Dołęgiewicz, M. Hryniewicki, P. Tarasiewicz, A. Perkowski, D. Perkowski, M. Popławski (ż.k.), Ł. Popławski,  Ł. Ostrowski, M. Kossakowski (ż.k.), M. Łapiński, S. Dąbrowski (ż.k.), K. Dąbrowski, P. Polak

-----------------------------------------

PAUZY ZA KARTKI w meczach półfinałowych: 

1) Gabriel Dąbrowski - ostatni mecz pauzy za czerwoną kartkę w lidze
2) Dawid Kłosek - pauza za 2 żółte kartki w Pucharze Ligi

-----------------------------------------

Strzelcy:

4 - Krzysztof Jaszczołt (LZS)
3 - Damian Garbowski (Lambada)
3 - Marcin Jaromiński (LZS)
3 - Rafał Olsiewicz (Izbiszcze)
3 - Bartłomiej Silwonik (Izbiszcze)
3 - Jakub Szumkowski (LZS)
2 - Daniel Garbowski (LZS)
2 - Wiesław Roszkowski (LZS)
2 - Krystian Szmelcer (Piorun)
2 - Piotr Wasiluk (Lambada)
2 - Sebastian Waszczuk (Lambada)
1 - Paweł Szczygielski (Izbiszcze)
1 - Zbigniew Dziejma (Izbiszcze)
1 - Kamil Kasabuła (Izbiszcze)
1 - Marcin Krysztopik (Izbiszcze)
1 - Maciej Polak (Izbiszcze)
1 - Marcin Samojłowicz (Lambada)
1 - Maciej Wasilewski (Lambada)
1 - Damian Mojsak (LZS)
1 - Łukasz Popławski (LZS)
1 - Krzysztof Gryg (Piorun)
1 - Mateusz Kulmacz (Piorun)
1 - Krzysztof Kulesza (Piorun)
1 - Mateusz Nakielski (Promil)
1 - Tomasz Dąbrowski (Promil)
1 - Łukasz Mosiej (Promil)
1 - Tomasz Zajkowski (Siekierki)
1 - Maciej Malecki (Siekierki)
1 - Wojciech Brzeziński (Zaczerlany)
1 - Mateusz Roszkowski (Zaczerlany)

Żółte kartki:

2 - Dawid Kłosek (Lambada)
1 - Zbigniew Dziejma (Izbiszcze)
1 - Robert Krysztopik (Izbiszcze)
1 - Adrian Domaradzki (Lambada)
1 - Jakub Siemieniuk (Lambada)
1 - Marcin Kruszyński (Lambada)
1 - Piotr Wasiluk (Lambada)
1 - Rafał Zachowicz (Lambada)
1 - Michał Czulewicz (LZS)
1 - Mateusz Tomanek (LZS)
1 - Dawid Konopko (LZS)
1 - Dariusz Panas (Piorun)
1 - Daniel Siegień (Piorun)
1 - Jakub Perko (Piorun)
1 - Adrian Bochonko (Promil)
1 - Sylwester Jurgielaniec (Promil)
1 - Daniel Paszkiewicz (Promil)
1 - Maciej Malecki (Siekierki)
1 - Mateusz Popławski (Siekierki)
1 - Marcin Kossakowski (Siekierki)
1 - Szymon Dąbrowski (Siekierki)
1 - Wojciech Gogol (Zaczerlany)

Czerwone kartki:

1 - Mariusz Wasilewski (Promil) 

 

Pokaż wiadomości

Reklama: